چاپ بنر، چاپ ارزان، سفارش آنلاین چاپ، چاپ دیجیتال، چاپ 

چاپ روی لیوان سرامیکی

  • 18
  • 44
  • 55
  • 60
  • 67

چاپ تصویر روی لیوان و همچنین تولید لیوان تبلیغاتی در ایران به عنوان یک فاکتور تبلیغاتی بسیار عالی مطرح بوده و بیشترین میزان استفاده را داشته و در همین راستا چاپخانه رضوان نسبت به ارائه این محصول به مشتریان گرامی اقدام نموده است. لیوان ها با رنگهای مختلف و با کیفیت چاپ بی نظیر و کاملا قابل شستشو ارائه می شود. از انواع لیوان ها می توان به لیوان های رنگی، لیوان شیشه ای مات ، لیوان شب تاب و لیوان حرارتی نام برد .
لیوان ساده:
جنس لیوان از نوع سرامیک فشرده بارنگ سفید و کیفیت بالا می باشد و برای چاپ از لحاظ رنگ هیچ محدودیتی ندارد. چاپ روی این لیوان تابع شرایط خاصی نیست و به صورت دائم قابل روئیت می باشد
لیوان شیشه ای مات:
جنس لیوان شیشه ای است که داخل آن براق و بیرون آن مات می باشد که همین امر باعث می شود که چاپی با کیفیت بالا داشته باشیم . برای چاپ از لحاظ رنگ هیچ محدودیتی ندارد. چاپ روی این لیوان تابع شرایط خاصی نیست و به صورت دائم قابل روئیت می باشد .
لیوان شب تاب:
جنس لیوان از نوع سرامیک می باشد .لیوان شب تاب در روز از لحاظ ظاهر دقیقا مانند لیوان سرامیکی سفید ساده می باشد. اما در شب تصویر چاپ شده روی آن به رنگ سبز می درخشد. عملکرد این لیوان بدین شکل است که در روز نور را ذخیره کرده و در شب از انرژی ذخیره شده استفاده می کند. گذر زمان در عملکرد لیوان تاثیر ندارد و پس از مدت زمان طولانی بازده خود را حفظ می کند.
لیوان حرارتی (جادویی):
از لحاظ ظاهر دقیقا مانند لیوان سرامیکی می باشد که معمولا بیرون آن به رنگ مشکی است . در ساخت این نوع لیوان از تکنولوژی خاصی استفاده شده که این امر باعث می شود این نوع لیوانها پس از چاپ در حالت عادی هیچ طرحی روی آن دیده نمی شود ولی هنگامی که داخل آن مایع گرمی ریخته شود طرح روی آن به آرامی نمایان می شود.

Untitled1 1

Untitled12 1

Untitled121